Click here to edit title

Click here to edit subtitle

Vesti

Lista kandidata za odbornike koalicije DS-SPS-GG.VP

Posted by Administrator on March 25, 2012 at 12:20 PM

01. Vojkan Pavić 24.10.1954. Inženjer geodezije, Varvarin

02. Goran Jelić 11.10.1974. Elektrotehničar energetike, Bačina

03. Slađana Živadinović 12.02.1969. Doktor tehničkih nauka, Bošnjane

04. Dragoljub Stanojević 18.09.1955. Profesor mašinstva, Varvarin

05. Dejan Maksimović 16.05.1974. Elektroinženjer, Bačina

06. Jasna Marinković 09.01.1973. Diplomirani ekonomista, Gornji Katun

07. Bratislav Tašić 22.01.1981. Diplomirani politikolog, Obrež

08. Dr.Dragoslav Arsić 06.10.1949. Doktor specijalista, Toljevac 

09. Violeta Pešić 09.01.1969. Diplomirani agroekonomista, Varvarin

10. Veselin Cvetković 10.01.1959. Profesor narodne odbrane, Varvarin

11. Andrija Stamenković 12.06.1983. Inženjer menadžmenta, Gornji Katun

12. Spomenka Lalević 25.01.1952. Diplomirani mašinski inženjer, Selo Varvarin

13. Oliver Brkić 04.09.1980. Mašinski tehničar, Obrež

14. Staniša Bogdanović 09.08.1979. Inženjer građevine, Varvarin

15. Vesna Jovanović 16.07.1968. Pravnik, Bošnjane

16. Saša Živadinovic 23.07.1975. Profesor srpskog jezika i književnosti, Varvarin

17. Tamara Todorović 09.09.1985. Diplomirani psiholog, Selo Varvarin

18. Slavoljub Markovic 22.10.1966. Veterinarski tehničar, Obrež

19. Dragiša Jakovljević 07.07.1975. Autolimar, Bačina

20. Ljubiša Miljković 25.06.1979. Mašinski tehničar, Donji Katun

21. Dragana Milošević 05.06.1970. Tehničar, Gornji Katun

22. Radivoje Savić 24.09.1967. Mašinski tehničar, Orašje

23. Selimir Milićević 05.05.1962. Poljoprivrednik, Mala Kruševica

24. Dušica Miloradović 23.03.1985. Medicinski tehničar, Bačina

25. Dragan Jevtić 06.08.1979. Elektromonter, Gornji Katun

26. Goran Miloradović 10.05.1976. Medicinski tehničar, Zalogovac

27. Jasna Tomić-Spasić 10.02.1976. Trgovac, Orašje

28. Mirko Lukić 17.08.1965. Moler, Izbenica

29. Zoran Petrović 28.10.1964. Poljoprivrednik, Marenovo

30. Svetlana Petronijević 07.09.1964. Diplomirani inženjer šumarstva, Bošnjane

31. Goran Jelić 24.01.1973. Elektrotehničar automatike, Bačina

32. Milašin Bojić 18.08.1960. Poljoprivrednik, Karanovac

33. Valentina Gajić 17.07.1968. Trgovac, Toljevac

34. Jovan Stević 01.10.1961. Poljoprivrednik, Gornji Krčin

35. Vlastimir Miletić 05.09.1973. Mašinski tehničar, Donji Krčin

36. Mirjana Gajić 19.03.1974. Medicinska sestra, Maskare

37. Goran Veličković 03.12.1966. Poljoprivrednik, Obrež

38. Saša Maksimović 14.02.1977. Mašinski tehničar, Parcane

39. Nevenka Simonović 28.06.1961. Doktor opšte prakse, Donji Katun

40. Goran Petrović 08.05.1981. Preduzetnik, Obrež

41. Života Ignjatović 14.03.1960. Mašinski tehničar, Selo Varvarin



Categories: Lokalni izbori Varvarin

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments